Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Reštaurácia
a kaviareň

U nás varíme najradšej z lokálnych surovín a s vlastnými bylinkami. Raňajky si môžete vychutnať aj keď nie ste hosťom nášho penziónu. Obedové menu podávame každý pracovný deň od 11:00 do 13:00, ako väčšia skupina si môžete objednať vopred aj donášku do práce či domov.

V jedálnom lístku si nájdu svoje veľkí aj malí. (Nielen) poobede sa môžete zastaviť na kávu Lavazza s koláčom. Ak máte chuť na pivo, poteší vás skvelá čapovaná plznička. Večer si môžete posedieť pri miešaných drinkoch, v zimnom období sa pri nich aj zohrejete.

Otváracia doba:

Reštaurácia:

Kaviareň:

  • Pondelok - Štvrtok 09:00 - 22:00
  • Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
  • Nedeľa 09:00 - 22:00

Terasa
a detský kútik

Poseďte si v zime pri krbe a v lete v záhrade na terase s jazierkom. Deti sa zahrajú v detskom kútiku pri kaviarni alebo v záhrade na detskom ihrisku. A ak chcú poriadnu zábavu, tak vyskúšajte našu detskú herňu Slniečkovo, kde si tiež môžete objednať jedlo a pitie. Spoločné chvíle s rodinou či priateľmi môžete stráviť pri hraní biliardu alebo bowlingu. Pre väčšie stretnutia či oslavy si rezervujte vínnu pivnicu, salónik v biliardovej časti alebo spoločenskú sálu Orfeum.

Raňajkové
menu

Obedové
menu

Jedálny
lístok

Nápojový
lístok

Príďte nás navštíviť,
ochutnať, zažiť

ČO U NÁS NÁJDETE

Bowling

Detská herňa
Slniečkovo

Spoločenská
sála Orfeum

Wellness

Squash

Fitness

Ubytovanie

Novinky

Obedové menu

Novinky

Co robiť v okolí

Darčekové poukážky

Kontakt

Ochrana osobných údajov

© 2022, Troja, All rights reserved