Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Interiérové ihrisko, náučné hračky aj čítací kútik

Príďte k nám s deťmi za každého počasia. Užijú si u nás kopec zábavy, zatiaľ čo si vy oddýchnete pri káve, drinku alebo chutnom jedle. Vyšantia sa v trojposchodovom bludisku, zajazdia si na autíčkových odrážadlách, oddýchnu si v čítacom kútiku alebo sa v kostýmoch premenia na rozprávkové princezné.

To svoje si u nás nájde dieťa každého veku. Či už je to lezecká stena, šmykľavky, hojdačky, guľôčkový bazén, kuchynka, dielnička pre kutilov, veľká lego stavebnica, mini futbalové ihrisko, veľký klavír, hračky na poznávanie ľudského tela, detská hrazdička pre bábätká, mäkké stavebnice či prekážky, to všetko na ne čaká v krásnom a hlavne bezpečnom prostredí. A aby bola pre vás návšteva bezproblémovým zážitkom, k dispozícii máte WC vybavené detskými pomôckami a prebaľovacím pultom.

Dobroty pre malých i veľkých

Zatiaľ čo sa u nás vaše deti vyhrajú do sýtosti, vy môžete v oddychovej časti detskej herne ochutnať chutné nápoje, koláčiky a špeciality našej reštaurácie a kaviarne. Rovnako tak môžete urobiť, aj keď návštevu detskej herne neplánujete. Pri kaviarni máme k dispozícii detský kútik a v záhrade pri terase vonkajšie detské ihrisko. Je to len na vás, či si na našich sladkých i slaných dobrotách pochutnáte sami alebo aj s vašimi deťmi.

Ponožky na nôžky

Záleží nám na čistote našej detskej herne, preto je vstup do jej priestoru možný len v ponožkách. Topánky a iné veci si môžete bezpečne odložiť v uzamykateľných skrinkách pred vstupom. Deti vo veku od 0 do 12 rokov sa k nám môžu prísť hrať len pod dohľadom dospelej osoby, maximálne dvoch dospelých na jedno dieťa.

Detské oslavy v cirkusovom šapitó

Čo tak prekvapiť vaše deti narodeninovou oslavou v čarovných priestoroch? Detskú oslavu vám radi pripravíme v samostatnej miestnosti v štýle cirkusového šapitó až pre 18 detí a 8 dospelých. V kruhu kamarátov tak môžu vaše deti sfúknuť sviečky na torte, pripiť si detským šampanským, pochutnať si na dobrotách, rozbaliť si darčeky a poriadne to osláviť. Pre viac informácií o prenájme a možnostiach nás neváhajte kontaktovať

Mohlo by sa vám páčiť

Ak ste s deťmi našu detskú herňu už navštívili, máme pre vás ďalší skvelý nápad. Zahrajte si s nimi u nás bowling na bowlingovej dráhe s detskými zábranami.

Máte záujem o oslavu, svadbu alebo iné podujatie v našej spoločenskej sále?

Hodnotenia hostí

Anna
Read More
Każdy znajdzie coś dla SIEBIE! Przytulny hotel z miłą obsługą. Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi które nie będą się nudziły na mega placu zabaw. POLECAM!!!!
Katarína
Read More
Ďakujeme za príjemné popoludnie v Slniečkove. Deti sa vyhrali do sýtosti a mamina si oddýchla. Veľmi oceňujem aj vonkajšie ihrisko, ktoré sme taktiež využili. Určite vás navštívime aj druhýkrát!
Previous
Next

Príďte Troju navštíviť, ochutnať, zažiť…

Tešíme sa na vás!

Čo u nás nájdete

Reštaurácia
a kaviareň

Wellness

Bowling

Ubytovanie

Spoločenská
sála Orfeum

Squash

Fitness

Novinky

Obedové menu

Novinky

Náš príbeh

Čo robiť v okolí

Darčekové poukážky

Kontakt

Ochrana osobných údajov

© 2022, Troja, All rights reserved